Warsztaty

Atrakcją wyjątkową i niepowtarzalną będzie przygotowany specjalnie dla uczestników projektu we współpracy z warszawskim Teatrem Lalka cykl imprez pt. „Raz, dwa, trzy, wymyśl Ty! Ćwiczenia z wyobraźni”.
  • Warsztaty literackie 14-15 grudnia 2015 r. z udziałem autorów - uczestnicy będą mieli okazję poznać autorów książek z projketu, porozmawiać o swoich ulubionych bohaterach, a także wymyślić nowe przygody z ich udziałem. Dzieci nauczą się, jak napisać ciekawą historię i wykreować bohatera opowieści. Współpraca z dziećmi stanie się inspiracją dla autorów do stworzenia nowych historii, z których powstaną scenariusze trzech spektakli teatralnych.
  • Warsztaty ilustratorskie 22 lutego 2016 r., które poprowadzą Agata Dudek i Krystyna Lipka-Sztarbałło – przybliżą dzieciom tajniki powstawania ilustracji do książek. Dzieci będą mogły stworzyć ilustracje do wymyślonych przez siebie historii, nadać kształt i kolor swojemu ulubionemu bohaterowi.
  • Warsztaty lalkarskie 25 kwietnia 2016 r. z udziałem aktorów Teatru Lalka - dzieci nauczą się, jak zrobić marionetkę i sprawić, by ich ulubiony bohater ożył i przemówił.
Szczegółowy harmonogram z podziałem na godziny i grupy Uczestników będziemy udostępniać miesiąc przed danym wydarzeniem.


Warsztaty odbędą się w foyer Teatru Lalka. Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona – w tej chwili brak wolnych miejsc

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń do projektu.


HARMONOGRAM WARSZTATÓW LALKARSKICH W TEATRZE LALKA, PAŁAC KULTURY I NAUKI, PLAC DEFILAD 1, WARSZAWA

  25 KWIETNIA 2016 R.
GODZINA UCZESTNICY

09:00-10:00 Samorządowa Szkoła Podstawowa w Podkowie Leśnej;
Zespół Szkół Przymierza Rodzin nr 3 w Warszawie.

10:20-11:20 Szkoła Podstawowa Nr 32 w Warszawie;
Szkoła Podstawowa Nr 353 w Warszawie.

11:40-12:40 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 w Warszawie;
Szkoła Podstawowa Nr 66 w Warszawie.

13:00-14:00 Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna Nr 100 w Warszawie;
Zespół Szkół Nr 43 w Warszawie;
Szkoła Podstawowa w Nowej Górze;
Szkoła Podstawowa Nr 143 w Warszawie.

14:20-15:20 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" w Warszawie;
Szkoła Podstawowa w Starej Niedziałce;
Szkoła Podstawowa Nr 238 w Warszawie;
Szkoła Podstawowa Nr 16 w Warszawie.