Moja mama ma raka

Autor: Monika Zięba
Opracowanie graficzne: Agnieszka Cieślikowska
wiek czytelnika 3+
Książka "Moja mama ma raka" ma pomóc zarówno dzieciom, jak i dorosłym odnaleźć się w nowej sytuacji życiowej budzącej lęk i poczucie zagrożenia. Autorka przekazuje niezbędne informacje na temat choroby nowotworowej prostym, zrozumiałym dla małego Czytelnika językiem. Żartobliwy ton książeczki pozwala dziecku lepiej zrozumieć, co się wokół niego dzieje, i nabrać niezbędnego dystansu do choroby.

Książka przeznaczona dla dzieci od lat 5, otrzymała bardzo pozytywną opinię psychologa dziecięcego i onkologa.

Mecenasem wydania książki jest Fundacja Kredyt Banku i Warty – Razem możemy więcej, a Partnerem Wielka Kampania Życia – Avon kontra rak piersi.

1 zł z każdego sprzedanego egzemplarza książki zostanie przekazany na Wielką Kampanię Życia - Avon Kontra Rak Piersi. Program społeczny, którego celem jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki raka piersi oraz uświadamianie kobietom, że wcześnie wykryta choroba jest wyleczalna i że one same powinny zadbać o swoje zdrowie.


Posiadamy końcówkę nakładu - okładki dostępnych egzemplarzy są delikatnie zabrudzone i mają zarysowania; środki pełnowartościowe.Mecenas wydania książki:
Partner:
moja-mama-ma-raka
Format: 195×195 mm, 32 strony
Oprawa: twarda szyta
Seria: trudny temat
ISBN: 978-83-89133-35-9
Warszawa 2007
produkt niedostępny